O nás

Jsme zavedená obchodní společnost s mnohaletou tradicí. Náš obchod i výroba jsou zaměřeny především na muškaření, nabízíme však i výrobky pro vláčku. Naše výroba a výběr nabízených produktů jsou podloženy dlouholetými zkušenostmi v rybolovu jak na našich vodách, tak ve světě.

Byť je současný trh již nasycen produkty pro muškaření, snažíme se přijít vždy s něčím novým a stále hledat další směry a nápady pro vylepšení již stávajících technik či výrobků. Přitom však nezapomínáme na osvědčené a žádané evergreeny.

Majitel společnosti Jiří Klíma čerpá z dlouholetých vlastních zkušeností, které získal na řekách i stojatých vodách v ČR i ve světě. Svůj znalostní potenciál uplatňoval 20 let jako trenér státní reprezentace našich muškařů, kteří pod jeho vedením získali mnoho medailí zlatých, stříbrných i bronzových jak v družstvech, tak i v jednotlivcích. Svou kariéru kauče ukončil zlatou medailí na mistrovství světa na Novém Zélandu v roce 2008.
Své zkušenosti předával i jako učitel muškařské školy, kterou vedl v letech 1992 - 2012. Jeho Masterclass prošlo mnoho rybářů z řad muškařů v Evropě i v zámoří.